… about

Server kostelecuholesova.eu je publicistický blog. Publicistické příspěvky jsou příležitostně doplňované zpravodajskými informacemi, odkazy na všeobecně dostupné veřejné informace, nebo dokumenty získané právní cestou. Publicistika, jako jedna ze dvou hlavních složek žurnalistiky (zdroj wikipedie), „je činnost spojená se stanoviskem, názorem, postojem, subjektivním přístupem. Může zahrnovat dojmy, soudy, hodnocení. Jejím cílem může být poučení, informování recipienta, ale také pobavení, přesvědčení nebo získání na svou stranu.“


Copyright © 2016-2017 Petr Žůrek. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele práv, zakázáno.


Pravidla pro komentáře

Nechci zavádět seznam pravidel pro diskutující. Na druhou stranu musím mít ohled na ostatní nekomentující čtenáře tohoto publicistického blogu – aby z komentářů pod článkem nevzniknul nepřehledný a nečitelný chaos. Na blogu iDNES mi byla nejbližší jejich filozofie, jak redakčně usměrňovat komentáře a diskutující. Myslím, že je to pro všechny strany férové a já se budu tímto +/-  na zdejším blogu jako administrátor řídit.

Komentáře pište slušně, věcně a kultivovaně. A především je pište k tématu a obsahu příspěvku blogu. Když budu nucen příspěvek smazat, budu se snažit autora na smazání upozornit. Tento server nemůže a nechce být všeobecnou nástěnkou témat co kdy koho napadnou. Takový prostor si budete muset najít na jiných serverech.

Komentáře autora, který uvede nepravdivou identitu (e-mail) nebudou zveřejňovány. Jednak se jedná o podvod ze strany autora komentáře a pak není jak s autorem komunikovat ohledně odmítnutí jeho komentáře.


Kontakt

Pokud Vám pro sdělení názorů nevyhovuje prostor v jednotlivých komentářích, nebo byste například chtěli zveřejnit svůj vlastní příspěvek, můžete mne kontaktovat mailem petr.zurek (zavináč) bigoriginal.cz, nebo telefonem 602 157010. Ti kdo upřednostňují tradiční metody komunikace, mohou využít poštovní adresu č.p. 73, 768 43 Kostelec u Holešova.

publicistický blog, dokumenty, zákony, názory, komentáře