ZZO č. 22 – videozáznam

Plný a nezkrácený autentický videozáznam veřejného zasedání ZZO č. 22 konaného dne 27. června 2017 v zasedací místnosti Obecního úřadu v Kosteleci u Holešova.

Pro přehlednost je záznam rozdělen podle jednacích bodů. Pro lepší orientaci je do každého záznamu vložen TC (time code) reálného času a zároveň TC od začátku projednávání konkrétního bodu.

Bod 1 programu: zahájení a schvalování programu ZZO č. 22. Délka 3:54.

Bod 2 programu: schválení přepracované projektové dokumentace veřejného osvětlení v obci. Délka 9:04.

Bod 3 programu: schválení zadávací dokumentace veřejné zakázky „Modernizace a rozšíření veřejného osvětlení v obci Kostelec u Holešova“. Délka 4:36.

Bod 4 programu: kontrola usnesení ZZO č. 21. Délka 6:02.

Bod 5 programu: informace o činnosti OÚ. Délka 17:13.

Bod 6 programu: schválení závěrečného účtu obce Kostelec u Holešova za rok 2016. Z technických důvodů je záznam rozdělen na 2 části.

Bod 7 programu: schválení účetní uzávěrky a hospodářského výsledku obce Kostelec u Holešova za rok 2016. Délka 2:26.

Bod 8 programu: schválení závěrečného účtu Svazku obcí pro hospodaření s odpady za rok 2016. Délka 3:03.

Bod 9 programu: schválení prodeje obecních pozemků. Délka 3:54.

Bod 10 programu: rozpočtové opatření. Délka 14:39.

Bod 11 programu: diskuze. Délka 32:27.

Bod 12 programu: závěr. Délka 0:53.

Zápis ze ZZO č. 22 naleznete zde.

9 komentářů u „ZZO č. 22 – videozáznam“

 1. Jsi debil z Prahy! Vrat se zpatky! Neumis ani dobre fotit a beres za to prachy! To je smutnejsi mnohem vic! A ty uz v zastupitelstvu brzo nebudes. 😀

   1. Petře moc pěkná odpověď. Je dobře, že se nenecháš vytočit takovým primitivním blábolem. Většinou jsou to chudé duše, kteří závidí Tvou chytrost, schopnost mluvit a orientovat se v zákonech. A Tvé fotografie jsou krásné. Kdyby byly tak špatné, tak nejsou pověšené na ambasádě v Thajsku a jinde. Ale z toho nebuď špatný, jsou to lidičky, kteří závidí.
    Kolikrát si říkám, proč jsou někteří lidé tak negativní, asi že to daleko nedotáhli a znají jenom kolbenku a putyku.
    Měj se pěkně.

  1. Co ho pane Karle odvoláte? Nejdříve, než takový hnusný komentář napíšete, tak si zjistěte, jak a jestli vůbec lze odvolat zastupitele. A na to další snad není ani co napsat, ubohost a ubohost. Nebo závist? Vím jediné, trochu inteligentní člověk toto z úst nevypustí.

 2. Ahoj Petře,
  tak pár slov píšeme hlavně pro pana starostu i když tvrdí, že to nečte, ale přitom má přehled co na Tvých stránkách je, a hlavně kdo to píše. Nás pane starosto nemusí Petr obvolávat, tak jak jste to říkal na zastupitelstvu, upozornění nám přijde na FB a opravdu už se na tu komedii těšíme. Hlavně se bavíme tím, že my v obci nežijeme, ale situaci chápeme víc jak starosta. Třeba dávné a stále aktuální téma Scolarest. Myslíme si, že by to šlo i bez toho dlouhého vystoupení, které pan starosta předvedl. Je vidět že tomu nerozumí. Jde hlavně o to, že Scolarest je soukromník který vaří a né partner, tak jak tvrdí starosta. Proto nechápeme, proč soukromníkovi se platí energie a myslíme si, že to nejsou malé částky. Ale Petře, přece dětem chutná, to je odpověď na úrovni.
  Další věc co nás teda šokovala, ale i dost pobavila a rozesmála je šikovnost starosty na PC. Ten pán na tomto postu nemá co dělat. Copak MV a nebo jiný orgány nevidí kdo to tam u vás vede, jaké chyby dělá a jak je neschopný? Co zastupitelstvo, to pobavení.
  Petře klobouk dolů, že to stále zvládáš, že ta blbost a tupost a arogance, stále vládne.
  Všichni zdravíme a držíme pěsti ať se to u vás urychlí.

 3. Dobrý den, předem upozorňujeme, že nejsme z Prahy ani z Brna ani z Liberce, ale jsme obyvatelé Kostelce u Holešova. Opět jsme se dobře pobavili u videa ze zasedání. Opět úžasná přehlídka arogance a neznalosti. Osobu pana starosty a paní místostarostky už ani nebudeme komentovat. Hodně nás ovšem pobavilo vystoupení té paní, která se staví nad zastupitelstvo, jako šéfredaktorka. Ohání se tiskovým zákonem. Tak jsme si tiskový zákon vyhledali a přečetli. Doporučuji to i výkonné redaktorce paní Šárce Andrlíkové. Vykládá bludy a myslí si, že jí to lidi uvěří. A hodně nás rozesmály ty její výkřiky o manipulaci s dokumenty a zvukovým záznamem. Ta dáma je asi někde jinde. Pane Žůrku, držíme vám palce a vězte, že v nás máte příznivce a podporovatele. A poslední dobou zjišťujeme, že lidí přiklánějících se na vaši stranu je čím dál víc.
  Vaši starousedlíci z Kostelce u Holešova

 4. Po zhlédnutí Vašeho videa jsem se vrátila tak o třicet let zpět.
  Je dobrý jak tvrdí starosta, že v Kostce seznamuje obyvatele s informacemi, tak na které straně máme třeba informace o auditu? Není tam nic, hlavně že je kecání o ptáčkách a blbostech.
  Pane Žůrek to bylo víc jak jasný, že vám ten článek nevytisknou. Starosta nepotřebuje, aby v Kostce byla psaná pravda. Ten starosta Vás nemůže ani cítit, než by se od Vás něco aspoň málo naučil. Ještě se bude rozčilovat a čepýřit. A o tom jak pí. Andrlíková ukázala své hysterické číslo, o tom snad ani není třeba mluvit, to si udělá každý člověk názor sám. Nechápu, že jí starosta za takové bláboly neokřiknul.
  Hnus, jeden velký hnus.

 5. Ikdyž o dění v obci nemám sebemenší tušení.. Chování aktéru na videu je přinejmenším k pousmání.. Když už to paní „šefredaktorka“ nevydržela a hrdě prohlásila, že to redakční rada je nejvyšší orgán… ( to je skoro jako bych řekl že je to prodavačka kdo určuje cenu zboží a né vlastník supermarketu)
  „Co redakční rada odhlasuje to prostě je“ Inu Buďte v kostelci rádi, že tam ještě nějakou opozici míte protože by se jednoho dne mohlo stát že redakční rada odhlasuje a vy prostě nebudete 😀

  Chudák pan starosta se opovážil paní šefredaktorku doplnit (možná opravit že by se neměla stavět nad zastupitelstvo a tím pádem i nad něho) a ve snaze dostat se ke slovu zvednul dokonce obě ruce nadhlavu..

  Dale pak nerozumím tomu proč by někdo nemohl, kdokoli žádat o vydání článku jako jako zastupitel POKUD OPRAVDU JE ZASTUPITELEM :D.. Pokud by žádal o vydání článku jako třeba ředitel mateřské školky a ve skutečnosti by nebyl ředitelem//kou mateřské školky , pak s souhlasím že článek by neměl být vydán protože pozice autora článku neodpovídá skutečnosti.

  „Já bych to nepovažoval za pravidlo ale spíše za informaci“ Pokud to tedy není pravidlo, pak tedy není ani důvod, aby o tom rozhodovala rada protože ona rada nemá právo od ZASTUPITELSTVA o tom rozhodovat. Ve zkratce řečeno : Není to pravidlo schválené zastupitelstvem tím padem na to redakční rada nemá nárok .. Pan Žurek sice Byl informován ale pokud 2500 znaků není pravidlem a ona cifra má podle pana starosty pouze informativní charakter, ale rada nemá právo posuzovat zda článek bude nebo nebude vytištěn podle počtu uhozu.. V tomto případě by jednali jaksi mimo svoje kompetence vymezené zastupitelstvem

  Toť Jen takový postřeh z videa z pohledu nezaujatého kolemjdoucího..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *