ZZO č.17 – videozáznam

Plný a nezkrácený autentický videozáznam veřejného zasedání ZZO č. 17 konaného dne 8. prosince 2016 v zasedací místnosti Obecního úřadu v Kosteleci u Holešova.

Pro přehlednost je záznam rozdělen podle jednacích bodů. Pro lepší orientaci je do každého záznamu vložen TC (time code) reálného času a zároveň TC od začátku projednávání konkrétního bodu.

Slib nového zastupitele za odstoupivšího zastupitele. Délka 2:35

Bod 1 programu: zahájení a schvalování programu ZZO č. 17. Délka 3:56

Bod 2 programu: kontrola usnesení z minulého ZZO. Délka 5:56.

Bod 3 programu: informace o činnosti OÚ. Délka 1:09:51.

Bod 4 programu: projednání zadávací dokumentace podlimitní veřejné zakázky v režimu zákona na zhotovitele veřejného osvětlení v hodnotě 10 mil. Kč. Délka 43:13

Bod 5 programu: projednání výběrového řízení na poskytovatele bankovního úvěru ve výši 8 mil. Kč. Délka 1:44.

Bod 6 programu: projednání výběrového řízení na stavební dozor zhotovení veřejného osvětlení v hodnotě 200 tis. Kč. Délka 1:16.

Bod 7 programu: schválení směrnice k zadávání veřejných zakázek malého rozsahu. Délka 22:05.

Bod 8 programu: rozpočtové opatření. Délka 8:06

Bod 9 programu: narovnání akcionářských práv. Délka 10:58

Bod 10 programu: žádost o odprodej části pozemků. Délka 3:46

Bod 11 programu: žádost o sponzoring. Délka 3:58

Bod 12 programu: dodatek 3 ke stanovám Holešovsko. Délka 1:51

Bod 13 programu: úprava přílohy pro vydávání zpravodaje Kostka. Délka 2:29

Bod 14 programu: vyrozumění MV ČR o splnění povinností. Délka 5:51

Bod 15 programu: plnění plánovaných úkolů v roce 2016. Délka 55:22

Bod 16 programu: diskuze. Délka 50:28

Bod 17: závěr. Délka 1:13


 

7 komentářů u „ZZO č.17 – videozáznam“

 1. Zase divadlo, to snad není ani možný, doporučuji se podívat na bod č.3. Opět starosta předvádí svoji neschopnost, nerozumí o čem hovoří p. Měrka a p. Žůrek, neumí jednoznačně odpovědět na otázku: kdo za to zodpovídá, že obec musí zaplatit 30000 Kč.
  Druhá věc proč pí. Proškovou tak chrání? Co za tím je?
  Starosta, místostarostka neumí jednou větou odpovědět na kladenou otázku zastupitelem p. Dulavou. Zamlouvají to, nebo mluví o něčem jiném, ale odpověď na otázku nedal nikdo.
  Copak to Ti obyvatelé obce nevidí, jaká je neschopnost těchto lidí? Nebo je jim to jedno?

 2. Klobouk dolů pane Žůrku, věcem rozumíte, máte vše pečlivě připravený, několikrát jste mě přesvědčil, že takový člověk by měl dělat starostu a né, ten člověk který tam sedí teď.
  Ničemu nerozumí, neumí odpovědět k věci.
  Hlupák nevyužije dotace, víc k tomu nemám co říct. Hrůza, hrůza, že ho tam jako starostu trpíte.

 3. Ahoj Petře, tak jak poctivě sleduji každé vaše zastupitelstvo, tak Tobě a pár rozumným zastupitelů chci říct, že vaše snahy, ač jsou asi velice rozumné, jsou zbytečné. Je krásně vidět jak starosta má svoje zastupitele jako ovečky pěkně zmáknutý. Není přece možný, když se hlasuje ve prospěch obce, myslím tím získání dotace, jak někdo hlasuje proti.
  Buď ty lidičky jsou tak hloupoučký, nebo se bojí starosty že na ně něco má, a proto pak hlasují proti veškerým dobrým nápadům.
  S takovou se dá čekat, že nové osvětlení u vás nebude ani za deset let, pokud takoví lidi tam budou sedět.
  Fandím Tobě a těm pár rozumným zastupitelům, že i tak se tomu věnujete i když víte, že je to předem prohrané. A nikdo mi to nevymluví, že to nemají předem domluvené s firmami, kterým se zadávají obecní zakázky. Ani to „demokratické hlasování“ 11:4 nevyvrátí moje převědčení, že si hrají malou domů.
  Přeji hodně pevné nervy, protože s takovým materiálem pracovat není jednoduché.
  Možná by pomohlo, kdyby každý zastupitel, který hlasoval pro to zrušené výběrko, by se měl podílet na té 30.000 pokutě. Věřím, že by pak okamžitě poslouchali vás, který to opravdu myslíte vážně a né toho starostu, který místy ani neví o čem se jedná.

 4. …ještě jsem jenom chtěl dodat, proč se místostarostka osočuje na p. Měrku? Ať se na to video podívá. Co se dala nějaká otázka která se týká paní Proškové, nebo kdo za to může, že se platila pokuta, tak mu neodpověděl ani starosta a ani místostarostka. Jenom to zamlouvají a nedají konkrétní odpověď. Tak ať se nediví. Opravdu to vypadá, že se z toho mají dobře, jinak by to tak nezamlouvali.

 5. Dobrý den,
  musím Vám pochválit Vaše stránky, moc se mi líbí a co je na tom nejlepší, podívat se na to vaše zastupitelstvo. To je opravdu lepší jak nějaký seriál, jak to tu už někdo tady psal.
  Líbí se mi, že snad všem okolo kdo sem píší příspěvky to dochází. Akorát starosta mi připadá, že je z jiného světa, nebo zaspal dobu o pár, možná desítek, let.
  Je to dost špatný, že na takovém postu je člověk, který neumí mluvit k věci stručně, neumí stručně odpovědět, na dotaz spíš ani neodpoví. A co mi při sledování bodu Diskuze přišla největší hrůza, že ten pán ani neví, kdo je zřizovatelem vaší jídelny – tak to snad ani není možný. Náhodou jsem něco hledala a tak jsem se dostala na Vaše stránky. Na video ze zastupitelstva jsem se dodívala až do konce a stále nevěřím, že to v dnešní době může být realita. Proč takového člověka neodvolají? Podle toho co jsem viděla, tak je mu úplně lhostejné, že obec zaplatila peněžní pokutu. Nakonec to překroutí, že pokuta byla pro obec dobrá investice kvůli ponaučení ze zrušeného výběrka.
  Pochopila jsem dobře, že za to může paní, která opět bude dělat další výběrko? Tak to snad ani nemyslí ti lidi vážně. Proč ten váš starosta to neuzná, že spoustě věcem nerozumí a neodstoupí, než opravdu zadluží tu obec. To snad jenom hlupák nevyužije dotace od státu. Se mi ani nechce věřit co v dnešní době může existovat.
  Už se těším na další, mějte se pěkně a hodně štěstí !

  1. Dobrý večer,
   musím s Vaším názorem nesouhlasit. Podle mého názoru starosta ví, co dělá. Kromě toho z Vaše příspěvku vyplývá, že je to pro Vás pouze způsob zábavy. Zkrátka jako sledování seriálu.

 6. Dobrý den,
  tak teď jsem si četla kostku a můžu říct, že mě to nadzvedlo i z křesla. Po přečtení článku paní místostarostky, tak vlastně vedení obce jsou nejvíce ukřivdění lidé. Proč paní neřekla občanům jak to opravdu je, proč Úřad výběrové řízení zrušil? Né že tam byly jenom tři chyby. Proč neřekne a nenapíše občanům, že obec má zaplatit za zrušení výběrka Úřadu 30.000 Kč? Proč neodpověděla na otázku kladenou panem Měrkou, kdo za to může? Že vám všem není za tento článek studno. Přehrajte si starší zastupitelstva a zjistíte, že na tyto chyby jste byli upozorňováni některými zastupiteli. Možná kdyby jste si někdy nechali poradit, tak se na osvětlení už mohlo pracovat.
  Tak příště občany informujte jak to opravdu je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *